Küpsiste kasutamise tingimused

Mis on küpsised ja miks veebileht neid kasutab?

Meie veebilehte külastades nõustute küpsiste kasutamisega. Osad küpsistest on veebilehe toimimiseks vajalikud, teised on vajalikud Teie jaoks parema teenuse pakkumiseks. Kui Te ei ole vajalike küpsiste kasutamisega nõus, tähendab see, et Te ei saa meie veebilehte kasutada.

Küpsised on sessiooniidentifikaatorid, väikesed tekstifailid, mis veebisaidi külastamise käigus Teie seadmesse salvestatakse. Need on tööriistad ja tehnilised lahendused, mis Teie veebilehe külastuse käigus Teie tegevuse kohta infot koguvad. Küpsiste lubamisel on Teil võimalik veebilehte järgmine kord kasutades, tegevust jätkata sealt, kus Teie tegevus eelmine kord pooleli jäi.

Veebilehe poolt küpsiste kasutamisega seoses kogutavad isikuandmed (eelkõige arvuti IP aadress) on kasutuses selleks, et võimaldada Teil kasutada meie veebilehte ja osutatavaid teenuseid.

Küpsiste kuuluvus

Meie kui vastutava töötleja (või meie koostööpartneri kui volitatud töötleja) poolt määratud sessiooniidentifikaatorid on esimese osapoole küpsised.

Küpsiste kategooriad

Küpsiste kaudu kogutava info põhjal saab tekstifailid jaotada erinevatesse kategooriatesse. Meie kasutame oma veebilehe toimimiseks vajalikke küpsiseid ja eelistuste küpsiseid.

  • Vajalikud küpsised võimaldavad meie veebilehe põhifunktsioonide toimimise, ilma nendeta leht ei tööta. Lisaks muudavad need tehnoloogiad meie keskkonna Teie jaoks kasutajasõbralikumaks.
  • Eelistuste küpsised aitavad meil meeles pidada Teie kui kasutaja eelistusi meie veebilehte külastades, salvestades Teie kasutajaeelistusi, nt keelevalik jms. Need tekstifailid on vajalikud, muutmaks meie veebilehte Teie jaoks kasutajamugavamaks.

Rohkem teavet

Meil on õigus igal ajal uuendada käesolevaid küpsiste tingimusi. Muudatused jõustuvad avaldamisest meie veebilehel. Et Te saaksite oma isikuandmete kaitse ja privaatsusega veel rohkem kursis olla, palun lugege meie veebilehe Privaatsustingimusi.